Únor 2007


Evangeline Lilly-Biography

26. února 2007 v 20:41 | luccciáš |  Evangeline Lilly

Celé jméno: Nicole Evangeline Lily
Datum narození: 3. srpna 1979
Místo narození: Fort Saskatchewan, Alberta, Kanada
Znamení: Lev
Přezdívka: Evie, Monkey
Výška: 165 cm
Evangeline se narodila 3. srpna 1979 v malém městečku jménem Fort Saskatchewan v provincii Alberta v Kanadě. Už od svých 14 let se zabývala dobrovolnými a dobročinnými akcemi. Jednu dobu dokonce strávila v džungli na Filipínách, kde žila se skupinou misionářů v chatrči z větví a listí. Když později studovala na univerzitě, založila a vedla výbor pro lidská práva a světový rozvoj. Tento cit pro pomoc jiným jí zůstal dodnes. Před necelými 4 lety byla Evie objevena prestižní Fordovou modelingovou agenturou v ulicích města Kelowna, ale Evangeline nabídku odmítla. O šest měsíců později se přestěhovala do Vancouveru studovat univerzitu British Columbia (obor mezinárodní vztahy), ale protože na studia neměla dostatek peněz začala si přivydělávat, kde se dalo - pracovala jako letuška, modelka, zahrála si taky v pár reklamách nebo vyměňovala olej na ropných rafinériích. Ale protože jí peníze ani tak nestačily, smlouvu s Fordovou agenturou nakonec podepsala. Jenže poté, co si zahrála jenom v několika málo reklamách, pověsila herectví na hřebík. Po několika měsících ji však její přítel přemlouval, aby dala herectví druhou šanci. Evangeline ho poslechla a vyplatilo se. Zahrála si "mrtvolu" jak v epizodě seriálu Královské nemocnice, tak v nastávajícím filmu a její kariéra herečky vypadala velice slibně.

Když konečně dostala nabídku hrát "namluvenou" postavu Kate ze Ztracených, dlouho nad tím nepřemýšlela a nabídku přijala. Jenže nastal další problém - Evangelino kanadské občanství. Díky tomu si málem chtěnou roli Kate nezahrála. Ale režisér J. J. Abrams a televize ABC vzali vše do svých rukou a všechny formality týkající se Evangeliného víza vyřídili za ni. Jenže přišla další komplikace. Jakmile si Evie přečetla pilotní díl a zjistila, že by se měla hned v prvním díle svléknout do naha, vyděšeně utíkala za režisérem a přinutila ho, aby tuto scénu vyškrtl. Je totiž proslulá svojí stydlivostí a cudností. Sportovně založená Evangeline má sice problém s pikantními scénami, ale šplhat na stromy ji vůbec nevadí (přesvědčit jsme se o tom mohli v díle All the best cowboys have daddy issues z první řady, kdy vylezla na strom, aby mohla odříznout oběšeného Charlieho). Mezi její koníčky patří různé sporty - horolezectví, bruslení, snowboarding, jízda v kanoi a v kajaku. "Nejlíp se cítím v přírodě" prohlašuje nadšeně.

"Co se týče mužů, jsem velmi vybíravá. Na někoho, kdo se mi opravdu líbí, narazím tak jednou za pět let."
říká. V tom případě měl její seriálový kolega Dominic Monaghan, který hraje ve Ztracených rockovou hvězdu Charlieho, velké štěstí. Evangeline se zamilovala právě do něj (ale kdo ví, jestli to bylo 5 let :)). Jejich vztah vypadá velmi vážně, pár se už dokonce zasnoubil a spekuluje se, že se chystá svatba.

Kromě seriálu Lost si Evangeline zahrála i v několika epizodách seriálů Tru Calling, Smallville a Dead like me a dokonce i ve filmech Freddy versus Jason a Stealing Sinatra.
Nedávno byla Evi jmenovaná druhou sexy ženou světa časopisem Maxim. Evangeline se nechala slyšet: "Byla jsem chudou studentkou, která se mohla ocitnout každým dnem na mizině a sotva jsem si mohla koupit něco k jídlu. Snažila jsem si vydělat na školné, a proto jsem se příležitostně objevovala v reklamách. Teď se tedy snažím oběma nohama udržet pevně na zemi. Stále si připomínám, že kterýkoliv den se zase mohu ocitnout v rozbitém autě zpátky na univerzitě."

Která modelka je podle vás nejhezčí?

24. února 2007 v 22:41 → Ankety
Tak zas tu je anketa...nyní o modelku, která je podle vás nejhezčí...

Alessandra Ambrosio
Bianca Balti
Gisele Bündchen
Hana Soukupová
Izabel Goulart
Karolina Kurková
Petra Němcová


Vaše nejoblíbenější herečka...

23. února 2007 v 19:29 → Ankety
Opět tu mám pro vás anketu...tentokrát o vaši nejoblíbenější herečku...a kdyby jste tu vaši herečku nenašli,tak napište do komentářů...dik
Alexis Bledel

Angelina Jolie

Cameron Diaz

Hilary Duff
Keira Knightley
Lindsay Lohan
Rachel McAdams

Josh Holloway-Photos

23. února 2007 v 10:44 | luccciáš |  Josh Holloway

Josh Holloway-Biography

23. února 2007 v 10:39 | luccciáš |  Josh Holloway

Celé jméno:
Josh Lee Holloway
Datum narození:
20. července 1969
Místo narození: San Jose, Kalifornie, USA
Znamení: Rak
Výška: 187 cm
Josh Holloway se narodil 20. července 1969 v americké Kalifornii, ale brzy po jeho narození se celá rodina přestěhovala do Georgie. Josh tvrdil, že chce být hercem, už od svých tří let. Jeho první práce ovšem nebyla příliš prestižní - sbíral mrtvá kuřata na farmě. Poté se, stejně jako spousta jeho kolegů ze seriálu Ztraceni, věnoval modelingu, díky čemuž procestoval celou Evropu i Severní Ameriku. Nakonec ho ulovil herecký agent a Josh se přestěhoval do Los Angeles, aby zkusil štěstí u filmu.
Začátky měl opravdu těžké. Nabídky na roli dostával jen jednou dvakrát za rok. "Můj problém spočívá v tom, že ve mně režiséři vidí buď hlavní postavu, nebo mě nechtějí obsadit vůbec," postěžoval si tenkrát na nedostatek zájmu o svou osobu. Zpočátku byl obsazován jen do epizodních rolí v televizních filmech nebo seriálech (např. Walker Texas Ranger).
Od té doby, co hraje v seriálu Ztraceni postavu Sawyera, se ale časy změnily. Herec, který se dostal na seznam padesáti nejkrásnějších lidí světa, má spoustu fanynek, ale tvrdí, že toho nikterak nezneužívá. "Sice se dívám kolem sebe, ale s úctou a bez postranních myšlenek. Ovšem kdybych byl svobodný, měl bych jednu holku na praní prádla, jinou na holení, další, aby mi nosila koktejl, a další na to, aby za mnou chodila do karavanu," prohlásil jednou sebevědomě. V seriálu uplatnil nejen svůj jižanský přízvuk, ale i dlouhou hřívu, ačkoli o sobě tvrdí, že právě tyhle dvě věci sám na sobě nesnáší.
V jednom televizním rozhovoru poznamenal, že největším vynálezem lidstva byl podle něj destilovaný alkohol. Ostatně on sám je i známým milovníkem piva. "Mám i temné stránky, ale narozdíl od jiných umělců u mě nepřevládají," říká s nadsázkou. Co se týče koníčků, buď křižuje silnice na motorce, zasněžené svahy na snowboardu, nebo moře na jachtě. Také se věnuje bojovému umění.

Maggie Grace-Photoshoot

23. února 2007 v 10:35 | luccciáš |  Maggie Grace

Maggie Grace-Biography

23. února 2007 v 10:28 | luccciáš |  Maggie Grace
Celé jméno: Margaret Grace Denig
Datum narození: 21. září 1983
Místo narození: Columbus, Ohio, USA
Znamení: Panna
Přezdívka: Miss America
Výška: 175 cm
Maggie se narodila ve městě Columbus v Ohiu. Už odmala navštěvovala kurzy herectví a tance. Hrála v několika dětských představeních na církevní škole, kde studovala. Když v šestnácti dokončila studium, tak se za pomoci své matky vydala do Hollywoodu.

Její herecké začátky však nebyly nejšťastnější. Castingy a kamerové zkoušky obcházela bez sebemenšího úspěchu. Proto z nouze přijala role v nevýrazných filmech jako CREATURE UNKNOWN nebo VRAŽDA V GREENWICH. Svou první velkou roli dostala až v roce 2004 v seriálovém hitu ZTRACENI, kde si zahrála postavu rozmazlené Shannon. Během natáčení poznala herce Iana Somerhaldera, který si v seriálu zahrál jejího bratra Boona. S Ianem spolu už od začátku natáčení žijí.

Seriál jí přinesl také první filmovou roli. A to v hororu Ruperta Wainwrightea MLHA. Film bohužel propadl jak u diváků tak i u kritiky. Podobný osud snad nepotká filmy SUBURBAN GIRL a JANE AUSTEN BOOK CLUB, které momentálně dokončuje. V produkci Luca Bessona nyní natáčí ve Francii film TAKEN, ve kterém si zahraje dceru Liama Neesona. Uvažovalo se i o jejím obsazení do role Kitty Pryde v třetím pokračování X-MEN: POSLEDNÍ VZDOR, z její účasti bohužel sešlo.

Maggie se umístila v anketě časopisu Maxim o nejvíc sexy děvče na 27. místě a ve stejné anketě pro časopis FHM na místě 44. Má kočku jménem Roo, kterou si pořídila během natáčení Ztracených na Hawaii. Mezi jejími kolegy je také známá pod přezdívkou Miss America (kvůli její kráse).

Cameron Diaz-Photoshoot #2

23. února 2007 v 10:20 | luccciáš |  Cameron Diaz

Cameron Diaz-Photoshoot

23. února 2007 v 10:16 | luccciáš |  Cameron Diaz

Cameron Diaz-Biography

23. února 2007 v 10:09 | luccciáš |  Cameron Diaz
Rodné jméno: Cameron Michelle Diaz
Datum narození: 30. srpna 1972
Místo narození: San Diego, Kalifornie, USA
Znamení: Panna
Přezdívka: Cami
Výška: 174 cm
Cameron vyrůstala jako běžná Američanka, tedy až na její přirozenou krásu. Její otec Emilio, původem z Kuby, je mistrem ve společnosti California Oil. Její máma Billie, která je míšenka německé, anglické a americké kultury, pracuje ve firmě zabývající se importem a exportem. Když vyrůstala byla jako mnoho jejich vrstevnic - poslouchala moderní hudbu a byla divoká. Jako náctiletá začala navštěvovat Hollywoodské párty, na kterých zůstávala dlouho do rána.

A právě díky navštěvování různých večírků se potkala s Jeffem Dunasem, který ji nabídl práci pro Elite modeling agency. Ačkoliv si Cameron nejprve myslela, že je tato práce pochybná, vzala si jeho vizitku a nejprve se o této nabídce radila s rodinou a přáteli. Nakonec se v 16-ti letech rozhodla začít kariéru modelky.

Poté co opustila Long Beach, začala cestovat po celém světě jako modelka a objevovala se v mnoha různých časopisech. Ve svých 18-ti letech měla otravu alkoholem, když byla Austrálii. Ve 21 letech se vrátila zpět do Kalifornie a ačkoli pokračovala v práci modelky, chtěla ještě více. V roce 1994 se zúčastnila konkurzu na malou roli ve filmu Maska "The Mask". Ačkoliv neměla naprosto žádné herecké zkušenosti, získala hlavní ženskou roli po boku komika Jima Carreyho.

Následovala další role v nízko-rozpočtových filmech jako "The Last Supper", Líbánky bez ženicha "Feeling Minnesota", kde si zahrála po boku Keanu Reevese. Dále pokračovala v herectví ve filmu Svatba mého nejlepšího přítele "My Best Friends Wedding", kde si zahrála spolu s Julií Roberts.

Krátce poté opět zasáhla stříbrné plátno filmem Extra život "A Life Less Ordinary", hrající po boku Ewana McGregora. Bohužel tento film nebyl příliš přijatý kritikou, ale Cameron nasměroval do nové věhlasné role Něco na té Mary je "There's Something About Mary", kde hrála po boku Bena Stillera a Matta Dillona. Při natáčení se s hercem Dillonem intimně seznámila a tři roky spolu chodili. Také si zahrála společně s Al Pacinem v "Any Given Sunday" a s Johnem Cusackem ve filmu V kůži Johna Malkoviche "Being John Malkovich". Největší úspěch jí však zajistil film Charlieho andílci "Charlie's Angels", kde si zahrála s Drew Barrymore a Lucy Liu. Dnes natáčí jeden trhák za druhým a právoplatně patří mezi nejžádanější herečky v Hollywoodu…

Sedm smrtelných hříchů

22. února 2007 v 21:15 → Ankety
Lenost
Nenávist
Chamtivost
Chtíč
Obžerství
Závist
Pýcha

Váš nejoblíbenější a zároveň nejhezčí herec?

22. února 2007 v 19:02 → Ankety
Adam Jared Brody
Channing Tatum
Chad Michael Murray
Ian Somerhalder
Jesse Metcalfe
Tom Welling
Drew Fuller
Kdyby jste tu nenašli "toho svýho"....tak napiště do komentářů a já ho tam přidám...

Která značka je u vás ta "nej"?

22. února 2007 v 18:40 → Ankety
Hlasujte,která je vaše nejoblíbenější značka...

Chanel-Doplňky

22. února 2007 v 18:24 | luccciáš |  Chanel

Chanel-Boty

22. února 2007 v 18:20 | luccciáš |  Chanel

Chanel-Kabelky

22. února 2007 v 18:13 | luccciáš |  Chanel

Chanel-Brýle

22. února 2007 v 18:05 | luccciáš |  Chanel

Chanel-Životopis

22. února 2007 v 17:58 | luccciáš |  Chanel
Chanel uvedla důmyslný, minimalizovaný vzhled pro ženy, které se staly jako ona, alergickými na nabírané korzetové kostýmy. Její jednoduché šaty ze žerzeje, jezdecká saka, svetry a kalhoty se staly ženským stejnokrojem na jejich cestě k emancipaci. Coco Chanel navrhovala pouze věci, které chtěla sama nosit a její výhodou bylo, že ejí oblečení chtěly nosit ženy celé jedné generace.
Gabrielle Chanel se narodila roku 1883 v Saumuru. Již v mladém věku osiřela a její babička jí poslala do kláštera, kde se za nevysvětlitelných okolností rozpustilá dívka rozhodla stát se barovou šansoniérkou. Na koncertním turné zpívala úvodní píseň s názvem "Qui qu´a vu Coco" a od té doby jí zůstala přezdívka "Coco".

Elegantní mladý muž jménem Etienne Balsan zachánil Coco z toho světa tvrdých diet, lívancových makeupů a frašek a odvezl jí do svého sídla, kde se učila jezdit na koních a začala se stýkat s různými elegány. S pomocí různě bohatých milenců si Chanel před 1. sv. válkou otevřela butiky v pařížské ulici Rue Cambon a ve městě kasín Deauvillu. Chanel patří mezi ty, kteří by museli připustit, že to byla právě válka, která způsobila jejich obrovský úspěch. I přes válečnou propagandistickou frázy "zbraně nebo máslo" si ženy stále kupovaly oblečení, i když iž nechtěly být ověšeny marnotratnými šaty. Popohnána popularitou během války si Chanel vytříbila styl ve 20. letech a její oblečení bylo často označováno jako "kuchyňský styl". Ostříhala si své tmavé vlasy a začala produkovat jednoduché šaty, bezrukávové večerní róby a proslulé Malé Černé Šaty, párované s dvoubarevnými botami. Chanel č. 5 byl představen roku 1921, parfém o kterém Marilyn Monroe později říkala, že je to jediná věc, kterou nosí do postele.
2. sv. válka nebyla pro Chanel tak úspěšná jako První. Období let 1940-44 strávila v Paříži a vzbuzovala podezření ohledně vřelého vztahu k německým okupačním jednotkám. Když válka skončila, Chanel odešla z Francie do Švýcarska. Tohle by zřejmě ukončilo většinu kariér, ale Chanel se vrátila z ústraní ve věku 71 let a znovu si otevřela své obchody v Paříži. Bezlímečkové žerzejové twídové obleky pocházejí právě z tohoto období. Ačkoliv se v mládí vyvarovala používání veškerých klenotů a šperků, nyní zapojila do svých návrhů náhrdelníky a prameny z perel, kde nerozlišovala a míchala opravdové drahokamy s imitacemi. Prošívaná kožená kabelka se všitou sponou tvaru písmene ´C´ přišla na trh v roce 1955.

Coco Chanel zemřela sama v hotelu Ritz 10. ledna roku 1971. Značka Chanel poté postupně po dobu 12 let sestupovala z výsluní dokud nepřišel roku 1983 Karl Lagerfeld a nepřevzal vedení. Lagerfeld otočil značku naruby, když začal produkovat kolekce, které si vyžadovaly obdiv a místy dodávaly vtip do pohledu na značku Chanel.