Adam Brody-Biography

10. února 2007 v 14:42 | luccciáš |  Adam Brody
Celé jméno: Adam Jared Brody
Datum narození: 15.prosince 1979
Místo narození: San Diego, Kalifornie, USA
Znamení: Střelec
Výška: 180 cm
Narodil se a vyrůstal v San Diegu,Kalifornie. Své mládí strávil s přáteli, zábavou a surfováním. Po dokončení studia přesvědčil své rodiče, aby mu dovolili chodit na univerzitu v Los Angeles. Nicméně, místo toho aby se zapsal do školy. Najal si soukromého učitele herectví, podepsal smlouvu s osobním manažerem a brzy se objevil v televizním seriálu "Growing Up Brady" jako Barry Williams.
Brzy poté byl obsazen jako vedoucí postava Zacka v seriálu MTV "Now What?". Jeho televizní úspěch rychle rostl a zahrnoval role jako Coop v "Once and Again";opakující se role Dave v "Gilmore Girls" (Gilmorova Děvčata) a hostující role v seriálech "Judging Amy," (Soudkyně Amy); "Family Law"; "Smallville". Rovněž ho můžeme vídat v úspěšném televizním seriálu O.C. (Orange Country) jako Setha Cohena.
Filmový úspěch zahrnoval Warner Bros. "Grind,"; v roce 2002 thriller "The Ring" (Kruh); "Holding Out Hope" a megahit "Mr. & Mrs. Smith" (Pan a Paní Smithovi) po boku Brada Pitta a Angeliny Jolie. V poslední době má Adam zajištěnou roli s Meg Ryan ve filmu "In the Land of Women" s režisérem Jonathanem Kasdanem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama