Maggie Grace-Biography

23. února 2007 v 10:28 | luccciáš |  Maggie Grace
Celé jméno: Margaret Grace Denig
Datum narození: 21. září 1983
Místo narození: Columbus, Ohio, USA
Znamení: Panna
Přezdívka: Miss America
Výška: 175 cm
Maggie se narodila ve městě Columbus v Ohiu. Už odmala navštěvovala kurzy herectví a tance. Hrála v několika dětských představeních na církevní škole, kde studovala. Když v šestnácti dokončila studium, tak se za pomoci své matky vydala do Hollywoodu.

Její herecké začátky však nebyly nejšťastnější. Castingy a kamerové zkoušky obcházela bez sebemenšího úspěchu. Proto z nouze přijala role v nevýrazných filmech jako CREATURE UNKNOWN nebo VRAŽDA V GREENWICH. Svou první velkou roli dostala až v roce 2004 v seriálovém hitu ZTRACENI, kde si zahrála postavu rozmazlené Shannon. Během natáčení poznala herce Iana Somerhaldera, který si v seriálu zahrál jejího bratra Boona. S Ianem spolu už od začátku natáčení žijí.

Seriál jí přinesl také první filmovou roli. A to v hororu Ruperta Wainwrightea MLHA. Film bohužel propadl jak u diváků tak i u kritiky. Podobný osud snad nepotká filmy SUBURBAN GIRL a JANE AUSTEN BOOK CLUB, které momentálně dokončuje. V produkci Luca Bessona nyní natáčí ve Francii film TAKEN, ve kterém si zahraje dceru Liama Neesona. Uvažovalo se i o jejím obsazení do role Kitty Pryde v třetím pokračování X-MEN: POSLEDNÍ VZDOR, z její účasti bohužel sešlo.

Maggie se umístila v anketě časopisu Maxim o nejvíc sexy děvče na 27. místě a ve stejné anketě pro časopis FHM na místě 44. Má kočku jménem Roo, kterou si pořídila během natáčení Ztracených na Hawaii. Mezi jejími kolegy je také známá pod přezdívkou Miss America (kvůli její kráse).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama