Květen 2007


Daniel Sjoberg

31. května 2007 v 20:57 | luccciáš |  → Male Models
Výška: 187 cm
Barva vlasů: Hnědá
Barva očí: Oříšek

Gisele Bündchen-Photos #2

31. května 2007 v 20:49 | luccciáš |  Gisele Bündchen

Chanel-Spring Collection 2007

30. května 2007 v 21:21 | luccciáš |  Chanel

Olivia Wilde-Photoshoot #3

29. května 2007 v 17:10 | luccciáš |  Olivia Wilde

Olivia Wilde-Photoshoot #2

29. května 2007 v 16:45 | luccciáš |  Olivia Wilde


Natalia Vodianova-Info

29. května 2007 v 16:28 | luccciáš |  Natalia Vodianova

Datum narození: 1. února 1982
Místo narození: Nizhniy Novgorod, Russia
Výška: 176 cm
Míry: 88-62-89 cm
Barva vlasů: Tmavá blond
Barva očí: Modrá
Konfekční velikost: 34
Velikost bot: 40
Kampaně: Anna Molinari, Calvin Klein, Calvin Klein 'Euphoria Blossom' Fragrance, Chanel, Choice by Calvin Klein Underwear, Compagnia Italia, Calvin Klein ´Euphoria´ fragrance, Giorgio Armani, Gucci, Gucci fragrance, Jacques Dessange, Jigsaw, LaSposa, L'Oréal, Louis Vuitton, Marc Jacobs, Miss Sixty, Moschino, Pepe Jeans, Philosophy di Alberta Ferretti, Rocco Barocco, Swish jeans, Versus


Natalia Vodianova-Biography

29. května 2007 v 16:14 | luccciáš |  Natalia Vodianova
Datum narození:
1. února 1982
Místo narození:
Nizhniy Novgorod, Rusko
Životopis:
Tato dívka s kouzelnýma modrýma očima si ve světě módy získala snad každého. Pochází z Ruska a její cesta životem zdá se být pohádkou.
Natalia Vodianova se narodila v roce 1982 ve městě Nizhniy Novgorod. Žila zde s matkou a dvěma nevlastníma sestrami. Natalia už jako malá poznala, co to znamená tvrdě pracovat. Často pomáhala nosit krabice či prodávat ve stánku s ovocem a zeleninou, který vlastnila její rodina.
Ona sama se osamostatnila již velmi brzy. Ve svých patnácti letech odešla od své matky a jejího hrubého přítele, aby si pronajala byt se svým přítelem a oba začali podnikat v odvětví, které velice dobře znali. Jejich výnosným byznysem se opět stala zelenina s ovocem.
Oběma se dařilo velmi dobře, z Natalie se stala dobrá obchodnice a kolem stánku bylo vždy plno. Lidi vždy přitahovala její krása a zajímavá osobnost. Dokonce dokázala finančně zabezpečit i své sestry, z nichž jedna z nich je postižená.
Během volna docházela do školy modelek a navštěvovala různé modelingové castingy, až padla do oka Scoutovi z francouzské modelingové agentury. Podmínkou odjezdu do Paříže však bylo naučit se do tří měsíců mluvit anglicky. Natalia zde opět ukázala svou odhodlanou povahu a opravdu se anglicky naučila.
Po příletu do Paříže pracovala pro jeden teenagerský časopis. Brala sedmdesát dolarů na týden a užívala života. Její kariéra se rozběhla na plné obrátky. To ještě nevěděla, že její opravdové štěstí, v podobě životní lásky Justina Portmana, čeká téměř za rohem.
Jednoho dne byla pozvaná na večeři pořádanou jejím kamarádem v horním patře budovy Centre Pompidou v Paříži. Ona sama k tomu říká: "Vůbec se mi nechtělo na tu večeři jít, ale osud mne tam doslova zavál. Justin celou dobu flirtoval s mou nejlepší kamarádkou. A když si přišel sednout ke mně, začala jsem se chovat opravdu hrozně. Křičela jsem na něj a on na oplátku křičel zase na mne. Oba jsme byli velmi opilí. A všichni okolo se tomu smáli."
Za pár dní však měli další schůzku, tentokrát střízliví, a byla z toho opravdová láska. Justin pochází z velmi bohaté a vlivné anglické rodiny. V roce 2001 se konala svatba v petrohradském pravoslavném kostele, která trvala celé tři dny. Sjeli se na ní hosté z Londýna, New Yorku a Nizhniy Novgorodu.
Za rok se jim narodil syn, kterému dali jméno Lucas. Natalia však již dva týdny po porodu musela zpátky na módní mola. Své práci se prý nikdy nevzdá. Dělala reklamní kampaně například pro firmu Gucci nebo pro Calvina Kleina.
V roce 2006 se jim narodilo druhé dítě, dcera Neva, která dostala jméno po jedné ruské řece.

Gisele Bündchen-Biography

27. května 2007 v 14:22 | luccciáš |  Gisele Bündchen
Celé jméno: Gisele Caroline Nonnenmacher Bündchen
Přezdívky: Gise, The Body, The Midas Queen, The Hurricane Gisele, La Bundchen
Životopis:
Gisele se narodila v Brazílii a její rodiče Valdir a Vania pochází z Německa Proto její příjmení zní Bündchen i s tím přehlasovaným U. Možná celá polovina jejích obdivovatelů, ale nemá o její příjmení ani tucha (natož o nějaké přehlasovaném U). Pro módní svět a vlastně celý svět vůbec je v současnosti nejlépe placená modelka Gisele.

Narodila se v brazilské vesničce Tres de Maio poblíž Horizontiny. Ta vesnička prý ani nebyla na mapě! Dostala se tam, až když se Gisele proslavila, snad aby nalákala turisty lační vidět místo kde topmodelka vyrůstala. Gisele pochází z velké rodiny. Má celkem pět sester - Raquel, Grazielu, Gabrielu, Rafaelu a Patrícii. S poslední jmenovanou jsou neidentickými dvojčaty. Patricia sice nemá mrazivě modré oči a světle hnědé vlasy, Gisele o ní ale prohlašuje, že by z fleku mohla být stejně slavnou modelkou, jako je ona sama. Ještě když Gisele chodila do školy, přezdívalo se jí podle "tyčkovité" přítelkyně Pepka námořníka Olive Oylová. Nebo kostra. "Vypadala jsem jako malý komár. Nohy jsem měla stejně dlouhé jako ruce," směje se dnes. Spolužačky ji mezi sebe nechtěly, a tak raději hrávala volejbal. Byla dokonce tak dobrá, že přemýšlela o profesionální dráze v řadách brazilského reprezentačního týmu. Gisele jsme si dávno zvykli považovat za štíhlou, tenkrát ale byla rozhodně spíše hubená. U modelek je to sice obvyklé, u Gisele Bündchen to ale není výsledek nějaké šílené destruktivní sebetrýzně. Aspoň to o sobě vehementně tvrdí. Prý vůbec nikdy nedržela dietu. A vzhledem k minulosti Olive Oylové se tomu tvrzení dá docela dobře věřit. Přesto se o ní říká, že jí jako prase….

Raději než luxusní restaurace má obyčejné McDonaldy, které v Americe představují něco jako stravovací zařízení pro nižší sociální vrstvu. Legenda praví, že Gisele byla pro módní svět objevena, když ji tam nějaký, dnes už neznámý, vyhledávač talentů zahlédl, jak jí Big Mac. Ve třinácti letech se Gisele Bündchen spolu se sestrami Patrícií a Gabrielou přihlásila do přípravného kursu pro modelky a v roce 1994 byla vyhlášena druhou nejlepší "budoucí brazilskou super krasavicí" v prestižní celonárodní soutěži Elite Look. Následovala premiéra a křest ohněm na předváděcím molu v New Yorku a z Gisele se takřka přes noc stala hvězda první kategorie. V New Yorku si odvážně nechala vytetovat modrou hvězdu na zápěstí, což byl risk, která by rozlet nejedné modelky dost možná spolehlivě zastavil. Ne tak Gisele, tu dokonce prestižní magazín Vogue oslavoval jako "návrat sexy ženy" a konec trendu "chudinkovských" modelek typu Kate Moss. Z Gisele je dávno uctívaná topmodelka a hvězda. Naposledy s velkou slávou začala propagovat grandiózní brýle značky Vogue. A je jednou ze tří žen, které se můžou pochlubit celým exkluzivním fotosetem prestižní módní značky spodního prádla Victoria´s Secret .

Gisele moc nemusí večírky. Je sportovně založená, a tak se raději volným pádem vrhne s padákem z letadla, skočí bungee jumping nebo na raftu sjede divokou řeku. Přesto se považuje za rodinný typ. "Mým životním snem je mít dítě, ale bohužel to nezáleží jen na mně, ale i na mém partnerovi," posteskla si. S Leonardem DiCapriem se po pěti letech bouřlivého vztahu rozešla, protože přestala věřit, že by si ji kdy vzal. Gisele se vždy vyhýbá fotkám, na kterých by bylo vidět celé její poprsí. "Musím si přece nechat nějaké tajemství pro partnera!" usmívá se cudně…

Nedávno Gisele na své profesionální cestě "zabloudila" do světa filmu. "Nejdřív jsem o kariéře u filmu nechtěla slyšet. Vždyť i modelka se ze mě stala úplně náhodou," krčí rameny. Ale nakonec neodolala. Debutovala jako lehce pošahaná řidička v americkém rejsku francouzské komedie Taxi a v budoucnu ji čeká rolička princezny Isabelly v pokračování dobrodružství Gala Asterixe. Gisele zasloužilou herečkou? Ne, ve skutečnosti má mnohem prozaičtější vizi. "Na prvním místě je rodina. A sláva, peníze ani nic jiného to nemůžou změnit."

Olivia Wilde-Photoshoot

26. května 2007 v 21:55 | luccciáš |  Olivia Wilde

Olivia Wilde-Zajímavosti

26. května 2007 v 21:51 | luccciáš |  Olivia Wilde
• Měří 171 cm.
• Má psa jménem Paco.
• Jednou z jejích oblíbených věcí jsou citáty od Stevena Spielberga.
• Její nejlepší přítel je Patrick Fugit.
• V mizerných dnech se ráda prochází po Venice Beach.
• Miluje knížky.
• Byla objevena, zatímco pracovala u castingové agentury v L.A.
• Obdivuje mladé herečky jako Evan Rachel Wood a Scarlett Johansson.
• Miluje hip-hop, funk a reggage (zvláště Outkast).
• Její umělecké jméno je odvozeno od Oscara Wilda.
• Byla zvolena za nejlepší herečku na HBO's US Comedy Arts Festival za roli ve filmu Bickford Shmeckler's Cool Ideas.
• Časopisem FHM byla zařazena mezi 100 nejvíc sexy žen světa.


Roberto Cavalli-Biography

26. května 2007 v 18:51 | luccciáš |  Roberto Cavalli
Roberto Cavalli (narozený 1940 ve Florencii) navrhuje některé z nejatraktivnějších šatů v módě. Barokní kombinace exotických per, odkvetlé květy, stopy zvířat a neuvěřitelně lehké kůže tvoří charakteristický rys, o nějž Cavalli dnes a denně usiluje. Je to vždy vidět na jeho milánském molu u modelek na nejvyšších podpatcích a s nejbohatšími, větrem vysoušenými vlasy ve městě. V zimních kolekcích dominují kožešiny - čím výstřednější, tím lépe. A všechno to začalo na ping-pongovém stole. Tam Cavalli jako student florentské Akademie umění poprvé začal experimentovat s tiskem na kůži a později si podobnou technologii nechal patentovat. Cavalli je synem krejčího a vnukem uznávaného malíře (z hnutí Macchiaiolli) a je odborníkem na ozdoby a dekoratérem textílií. Po založení vlastní módní společnosti začátkem šedesátých let byl jedním z prvních, kdo přivedli kožené výrobky na předváděcí molo. Dal je dohromady pro svůj debut v roce 1972. Přehlídka se tehdy konala v Palazzo Pitti ve Florencii. Během osmdesátých let byl Cavalli ve vysoké módě ousiderem, ale v devadesátých letech dosáhl podivuhodného comebacku. V tomto renesančním období se stal Cavalli mezi aristokracií R&B prvotřídní značkou, nemluvě o tom, že si každá hvězdička s odvahou a postavou odnášela jeden z jeho nápadných kabátků. S pomocí své druhé manželky, Evy Düringerové, bývalé Miss Universe, přivedl Cavalli do milánských kolekcí charakteristický vzhled - jedinečnou kombinaci agresivního sexappealu, řemeslného tisku, upřímně výstředních témat a přehlídek na molu. Tisk i zákazníci ho za to přijali s otevřenou náručí. Kolekce nesoucí jeho jméno nyní zahrnují mimo jiné Just Cavalli, pánské oděvy, dětské oděvy a parfémy v licenci. V roce 2003 jeho společnost dosáhla obratu 289 milionů euro a jeho kolekce se distribuují do 30 zemí. Cavalli vlastní rovněž jednu z nejlepších italských chovných farem závodních koní.
"Příroda je můj hlavní zdroj inspirace - nazývám ji ,největším umělcem' a nikdy od ní nepřestanu přijímat nápady." - Roberto Cavalli

The Cinema Against AIDS-Cannes 2007

25. května 2007 v 23:40 | luccciáš |  → Parties
Mischa Barton
Sharon Stone
Ivana Trump
Eva Mendes
Claudia Schiffer
Naomi Campbell
Tereza Maxová
Petra Němcová
Bar Rafaeli

Vždy s láskou, Petra

25. května 2007 v 19:45 | luccciáš |  Petra Němcová
Jednoho překrásného sluncem zalitého rána Petra Němcová v bungalovu v přímořském letovisku v Thajsku balila a chystala se k odjezdu, když zaslechla křik. Lidé v panice utíkali všemi směry, když se vzduch naplnil hromovým, uši rvoucím rachotem. Vzápětí již bojovala o holý život…
Petru a její životní lásku, fotografa Simona Atleeho, stejně jako tisíce dalších zasáhla ničivá vlna bez varování, nedala jim ani možnost se rozloučit. Nekonečných osm hodin plných mučivé bolesti vystřelující z roztříštěné pánve přečkala ve větvích palmy. V nemilosrdné sluneční výhni ztrácela vědomí. Okolní svět se změnil k nepoznání. Po úderu tsunami zůstaly jen trosky, zkáza a bolest. Tato statečná a silná mladá žena vypověděla svůj nevšední a poutavý životní příběh v autobiografii. Vždy s láskou, Petra je víc než jen vylíčení nezměrné tragédie, je to příběh dívky z malého průmyslového města, která se z komunistického Československa dostala na obálku časopisu Sports Illustrated, ale i příběh opravdové lásky v klamném světě třpytivého pozlátka světové módy.
Autobiografie Petry Němcové však názorně ukazuje nezměrnou sílu přírody, která nejen dokáže v jediném okamžiku změnit lidské životy, ale zároveň nás neustále učí vážit si daru života a lásky.
Úryvek:
Seběhlo se to tak náhle, že jsme neměli ani vteřinu na rozmyšlenou. Voda se na nás valila ze všech stran. Strhl nás běsnící proud. Na zlomek vteřiny před tím, než nás příval vody rozdělil, jsem uviděla Simonovu tvář. A potom mi zmizel.
Obrovský rozsah katastrofy, která zasáhla tichomořské pobřeží, se vymykal chápání - neměla jsem nejmenší tušení, že my jsme jen dva ze stovek tisíc dalších, kteří bojovali o život se smrtícími vlnami, ani to, že v krátké době 225 000 lidí zemře.

Jessica Alba-Facts

25. května 2007 v 19:30 | luccciáš |  Jessica Alba

Rodina

 • Celé jméno: Jessica Marie Alba
 • Otec: Mark Alba
 • Matka: Cathy Alba
 • Bratr: Joshua Alba
 • Partner: Cash Warren

Původ

 • Z otcovy strany: Mexičan, Američan, Španěl
 • Z matčiny strany: dědeček je Dán, babička Francouzka, napůl Angličanka

Detaily těla

 • Výška: 169 cm
 • Prsa: 86 cm
 • Pas: 63 cm
 • Boky: 86 cm
 • Barva vlasů: hnědá
 • Barva očí: hnědá

Ostatní

 • Vzdělání: Střední škola, skončena v 16 letech (maturita)
 • Piercing: V uchu a v pupíku
 • Tetování: na šíji květina a slunéčko sedmitečné, stejné tetování má matka i teta, další tetování na zápěstí a na zadku

Oblíbené

 • Barva: fialová
 • Jídlo: má ráda skoro všechno
 • Pití: voda
 • Zmrzlina: "Cookies and Cream"
 • Film: nemá oblíbený film
 • Den v týdnu: pátek
 • Restaurace: Lumier (Vancouver)
 • Sport: basketbal, fotbal, americký fotbal, tenis, golf
 • Sport (v televizi): americký fotbal
 • Píseň (text): všechno od Boba Dylana
 • Hudba: mladou Trance & Hip-Hop
 • Koníčky: potápění, jízda na koni, jízda na kole, jízda na motorce


Co řekla Keira Knightley...

23. května 2007 v 18:52 | luccciáš |  Keira Knightley
• ,,Sama sebe bych nenazývala herečkou. Mám ještě příliš málo zkušeností na to, abych mohla sama sebe takhle nazývat. Věřím ale, že každou rolí se budu stále zlepšovat. Řekla bych to takhle: zkouším být dobrou herečkou, ale nevím, jestli se mi to jednou podaří."
• ,,Moje oblíbená scéna z Pirátů je ta, když jsem sama na ostrově s kapitánem Sparrowem. Proč? Přece kvůli tomu, že můžu tvrdit, že jsem byla na opuštěném ostrově s Johnnym Deppem."
• ,,Nesvlékla bych se, kdybych si myslela, že to není podstatné. Ale když je to důležité a pro dobrou věc, bez problémů jsem to udělala. Je to součást mé práce."
• ,,Strašně nerada se na sebe dívám.Když na vás zírá váš vlastní ošklivý ksicht, je to děsně nepříjemný pocit. Vždycky si pomyslím, že vypadám jako chlap."
• ,,Prvních pár minut se v korzetu cítíte fantasticky. Máte vosí pas a fantastický dekolt, ale pak začnete mít problémy s nedostatkem kyslíku."
• ,,V tomhle byznysu nikdy nevíte, co bude zítra. Můžete se dostat rychle nahoru a stejně rychle zase spadnout na dno. Lidé si vaší tvář pamatují jen chvíli, protože každou sekundou se vynoří nějaká nová. Já jsem teď ta nová, zítra to bude třeba někdo jiný. Tak to chodí. Až přijdu na řadu já, budu hysterčit a hroutit se, že už je konec, ale pohnu se zase o kousek dál nebo začnu dělat něco úplně jiného. Všechno je to v podstatě o přežití. A když vás to frustruje, měli byste dělat jinou práci."
• ,,Když jsme natáčeli bojové scény (Král Artuš), byl to ohromný zážitek. Připadala jsem si jako by mi bylo jedenáct a ocitla jsem se zpátky na dětském hřišti."
• ,,Ve čtrnácti mě v Londýně oslovil člověk z modelingové agentury. Měla jsem pupínky po celém obličeji a on se mě zeptal, jakou nosím velikost oblečení.Když jsem mu prozradila, že osmatřicítku, on mi odpověděl: "Promiňte, ale my bereme jen čtyřiatřicítky až šestatřicítky", pochopila jsem, že tohle není nic pro mě."
• ,,Dělalo mi poněkud problém hrát před modrým plátnem, neboť pozadí vytvořily až později trikoví animátoři. Na druhou stranu mě moc bavilo mířit a střílet z filmové pistolky."
• ,,Nejdřív jsem si žádné změny nevšimla, ale najednou jsem začala zjišťovat, že třeba jet autobusem začíná být problém. Je hrozně divné, když vás lidi poznávají na ulici, vědí kdo jste a vy o nich nevíte vůbec nic."
• ,,Mým vzorem je Katharine Hepburn a Vivien Leigh. Ne pro jejich nadání, ale pro jejich vytrvalost."
• ,,Nedokonalost je daleko zajímavější. Každý chce být dokonalý, ale to je nudné a navíc to ani není reálné. Charakter člověka, který je nějakým způsobem špatný, je milionkrát zajímavější sledovat."
• ,,Cítím se teď méně blonďatá a...ehm,bystřejší.Taky se cítím daleko silnější."(po ztmavení vlasů)
• ,,Opravdu nikdy nevíš, co se stane zítra. Je tohle moje poslední práce? Nemám žádné pohádkové iluze."
• ,,Nemám moc ráda večírky. Nejsem zrovna společenský tvor."
• ,,Neumím žádný cizí jazyk a je mi kvůli tomu trošku trapně.Hrozně ráda bych chtěla umět francouzsky. Jezdím totiž často do Francie, kde mám spoustu kamarádů, ale bohužel se tam s nimi jejich řečí nedomluvím."