Srpen 2007

Isabeli Fontana for MaxMara

31. srpna 2007 v 20:42 | luccciáš |  Isabeli Fontana

Josh Holloway for Davidoff

28. srpna 2007 v 17:47 | luccciáš |  Josh Holloway

Matthew Fox-Photos

28. srpna 2007 v 17:37 | luccciáš |  Matthew Fox


Matthew Fox-Biography

28. srpna 2007 v 17:14 | luccciáš |  Matthew Fox
Datum narození: 14.července 1966
Místo narození: Abington, Pennsylvania, USA
Znamení: Rak
Přezdívka: Foxy
Výška: 188 cm
Matthew se narodil Lorettě a Francisi Foxovým jako prostřední ze tří bratrů, se kterými vyrůstal na farmě. Vystudoval školy Wind River High a Deerfield Academy až získal fotbalové stipendium na Deerfield Academy, kde v roce 1988 odpromoval. Kamarádka jeho matky mu dohodila nějakou práci v modelingu a Fox se ještě objevil v několika reklamách. Pak se rozhodl, že bude studovat ještě další dva roky na The School for Film and Television v New Yorku.

Tenkrát ještě mladý si své první role zahrál v TV KŘÍDLA a FRESHMAN DORM, což je dramatická série o osudech šesti studentů v Jižní Kalifornii. Dále si zahrál v IF I DIE BEFORE I WAKE a hlavní roli v MY BOYFRIEND´S BACK.

Nastaly zlaté časy. Celkem osm let (1994-2000) hrál nejstaršího z pěti sourozenců, kterým zemřeli rodiče při autonehodě v seriálu SPRÁVNÁ PĚTKA. Seriál byl úspěšný jako třeba MERLOSE PLACE či BEVERLY HILLS 90210. Fox si získal mnoho fanynek a přezdívku Foxy. V roce 1996 se zařadil podle časopisu People mezi 50 nejkrásnějších lidí na světě. Stihl ještě natočil film BEHIND THE MASK. Po skončení seriálu zakotvil v seriálu HAUNTED, který ale trval jenom krátce.

V roce 2004 získal roli dokrora Jacka ve veleúspěšném seriálu ZTRACENI pod vedením J.J. ABRAMSE a DAMONA LINDELOFA. Seriál získal mnoho sošek Emmy. Jako mnoho herců ze seriálu, i on se s rodinou přestěhoval na Havaj. Za ZTRACENÉ získal tři ceny, z čehož je nejvýznamější Zlatý Glóbus za Nejlepší herecký výkon v dramatickém seriálu, o rok později mu to bohužel nevyšlo.

Nyní si můžete zakoupit nový film WE ARE MARSHALL, který je podle skutečných událostí. Dále třeba thriller SEJMI ESO. Momentálně Foxy pracuje na VANTAGE POINT a SPEED RACER. V srpnu 2007 se opět vrhne na natáčení už čtvrté série ZTRACENÝCH.

Jordana Brewster-Photos

27. srpna 2007 v 12:51 | luccciáš |  Jordana Brewster


Jordana Brewster-Biography

27. srpna 2007 v 12:04 | luccciáš |  Jordana Brewster
Datum narození: 26.dubna 1980
Místo narození: Panama City, Panama
Znamení: Býk
Výška: 170 cm

Jordana Brewster se narodila 26. dubna 1980 v hlavním městě Panamy. Do svých šesti let pak bydlela v Londýně, než se její rodina přestěhovala do Rio de Janeira. Když jí bylo 10 let, tak následovalo další stěhování, tentokrát se svou rodinou zavítala na Manhattan. Zde začala studovat na dívčí katolické škole, než přesídlila na soukromou školu do New Yorku.

Jako náctiletá se začala Jordana objevovat v nekonečných TV seriálech jako ALL MY CHILDREN nebo AS THE WORLD TURNS, kde po tři roky hrála roli Nikki Munsonové. V té době si taky střihla roličku v mini-sérii stanice NBC s názvem THE '60S. Rok 1998 pro ni znamenal průlom na velké plátno, v hororu FAKULTA režiséra Roberta Rodrigueze ztvárnila roli studentky Delilah Profitt, která spolu s Elijahem Woodem, Joshem Hartnettem a dalšími bojuje proti mimozemské invazi. Ale byla to role Mii Torento ve filmu RYCHLE A ZBĚSILE, která ji katapultovala mezi Hollywoodskou elitu. I přes své úspěchy Jordana stále pokračuje ve vzdělávání na Yaleské univerzitě.

Adam Brody-Photoshoot #2

25. srpna 2007 v 16:16 | luccciáš |  Adam Brody

Lindsay Lohan in POP MAGAZINE

25. srpna 2007 v 14:54 | luccciáš |  Lindsay Lohan

Lindsay Lohan for MIU MIU

25. srpna 2007 v 14:50 | luccciáš |  Lindsay Lohan


Lacoste-Dresses

23. srpna 2007 v 15:29 | luccciáš |  Lacoste

Lacoste-Polo shirts

23. srpna 2007 v 15:24 | luccciáš |  Lacoste

Girls of One Tree Hill for MAXIM

23. srpna 2007 v 15:03 | luccciáš |  Sophia Bush

Ivana Trump-Biography

21. srpna 2007 v 19:52 | luccciáš |  Ivana Trump
Celé jméno: Ivana Marie Trump (za svobodna Zelníčková)
Datum narození: 20. února 1949
Místo narození: Zlín, Česká Republika
Znamení: Vodnář
Výška: 182 cm
Je dokonalým příkladem profesionality, mateřství a ctižádosti. Věří, že tvrdá práce a víra vás můžou dostat kamkoliv. Ivana Trump je symbolem moci a půvabu. Více jak dvacet let září ve světlech reflektorů, ale vždy si drží pevnou půdu pod nohama. Od atletiky až po hazardní byznys, Ivana vždy stoupá vzhůru.
Ivana Trump, rozená Zelníčková, se narodila 20. února 1949 ve Zlíně. Když byla ještě dítě, všiml si otec jejího atletického talentu a začal ji trénovat ve sjezdovém lyžování. V šesti letech se zúčastnila lyžařského okruhu a vyhrála v něm první sjezdový závod. Její otec cítil, že potřebuje více koncentrovaných tréninků a přihlásil ji do velmi striktního komunistického oddílu pro mladé atlety. Ivana nepřetržitě lyžovala i během střední školy a pokračovala i po promoci. Krátce poté se seznámila s dalším profesionálním lyžařem, Jiřím Syrovátkem, do kterého se zamilovala. Jako Ivana i on byl studentem Karlovy univerzity v Praze a členem Československého lyžařského týmu. Ivana byla vysoce uznávanou lyžařkou. Získala titul magistra v oboru tělovýchovy a v cizích jazycích. Poté se za Jiřím přestěhovala do Kanady. Ten tam vlastnil krámek s lyžařským a sportovním zbožím. Společně cestovali a přivydělávali si sportem, který oba milovali. Pracovali jako lyžařští trenéři pro teenageři a o víkendech působili jako instruktoři v lyžařských středištích. Ale po několika letech v Montrealu, chtěla Ivana "opravdové zaměstnání".
Začala modelingem pro Andrey Morris, v té době nejlepší modelingová agentura v Montrealu. V létě roku 1976 poslala její zastupující agentura ji a několik dalších modelek do New Yorku na propagaci Olympijských her, konající se v Montrealu. Noc ve městě přivedla modelky do přeplněné módní restaurace, kde byly posazeny ke speciálnímu stolu; míněno jako kompliment od muže jménem Donald Trump. Spolu strávili rok a v roce 1977 se vzali. Po roce manželství přivedli na svět jejich prvního syna Donalda Jr. a o pět let později se rodina rozrostla o další děti, Ivanku a Erica.
Mezitím co byla vdaná za Donalda se stala viceprezidentskou Interiér Design pro Trump Organization. Byla zodpovědná za všechen vnitřní design Trumpova majetku: Grand Hyatt Hotel, Trump Tower, Trump Plaza Hotel a Casino v Atlantic City, na které Ivana osobně dohlížela a posléze i projektovala společně s Trump Organization. Pět let byla šéfkou Executive Office a prezidentkou Trump's Castle Hotel a Casina v Atlantic City. Poté se na čtyři roky stala prezidentkou Plaza Hotel v New Yorku. Pod jejím vedením byl Hotel Plaza označován jako nejluxusnější hotel v USA.
Jako jejich manželství, tak i problémy se objevovaly na titulních stránkách časopisů, což mělo i možnou příčinu na rozpadu jejich manželství v roce 1992. Ačkoliv lidé spekulovali, zda se Ivana obejde bez svého vlivného manžela, ona dokázala, že je lepší než kdykoliv předtím.
Od té doby vybudovala dvě společnosti- Ivana, Inc. a Ivana Haute Couture, který obchoduje s Ivaninými produkty jako je prodej řad kosmetiky, šperků a vůní, prodávající se přes internet. Ivanina společnost dospěla do multi-milionového obchodu a její výrobky se objevují v mnoha zemích.
Ivana, Inc. se zabývá jejími dalšími aktivitami,prodejem v tisku a televizních reklamách (Coors Light, Pizza Hut, Kentucky Fried Chicken, Cotton Inc. a Milk Campaign and Canadian Lottery Campaign). Rovněž se objevila ve filmu The First Wives Club se slavným výrokem "Nejlepší je alespoň přijít." Mimo to Ivana napsala dva romány For Love Alone a Free to Love a jednu povídku The Best Is Yet To Come. V současné době píše sloupek "Zeptejte se Ivany" pro Globe Magazine. Rovněž je zpodobována kanály ABC Biography a Portraits by Lifetime.
U již zmiňované společnosti Portraits by Lifetime poskytuje po celý rok mnoho rozhovorů. Hovoří o podstatě být matkou, nejdůležitějším postavením v jejím životě. Dále motivující rozhovor "Women Who Dare", který je o její sebedůvěře a postavení, kdy musí balancovat mezi životem matky/manželky a ženy, která se o sebe dokáže postarat. Ivana rovněž rozdává rady na podporu ženské atletiky a světa podnikatelství. Je velmi hrdá být ženou a prostřednictvím své práce a šarmu napomáhá k vůdcovství a motivacím. Je vzorem mnoha žen.