Leden 2008The Look of NY Fashion Week Black & White

29. ledna 2008 v 16:20 | luccciáš |  → Parties
Teri Hatcher
Nicole Richie

Boho Tech by Topshop

27. ledna 2008 v 11:15 | luccciáš |  TopshopGerard Butler-Biography

26. ledna 2008 v 10:53 | luccciáš |  Gerard Butler
Celé jméno: Gerard James Butler
Datum narození: 13. listopadu 1969
Místo narození: Glasgow, Skotsko, UK
Znamení: Štír
Přezdívka: Gerry
Výška: 188 cm
Životopis:
Vysoký rodák z Glasgow se narodil 13. listopadu Margaret a Edwardu Butler. Spolu se svým starším bratrem a sestrou byl vychováván v Paisley (Skotsko), rodném to městě jeho matky. Několik let také strávil v Kanadě. Jeho rodiče se rozvedli, ještě když byl malé dítě. On i sourozenci pak vyrůstali výhradně pod vedením matky, která se později znovu vdala. Se svým otcem neměl žádný kontakt až do šestnácti let. Jejich blízký vztah však neměl dlouhého trvání, neboť když bylo Butlerovi dvacet let, jeho otec zemřel. Odešel studovat práva na Glasgowskou univerzitu. Díky tomu, že byl otevřený, společenský a měl výborné sociální schopnosti, se stal prezidentem školní právnické společnosti.

Později začal vést jakýsi dvojí život. Přes den se zaučoval jako koncipient v jedné právnické společnosti a po večerech zpíval po barech se svojí skotskou rockovou kapelou Speed.

Jeho herecká kariéra začala, když ho v jedné londýnské kavárně oslovil herec a režisér Steven Berkoff a nabídl mu roli v divadelní inscenaci Shakespearovy hry Coriolanus. Z právnické firmy ho mezitím propustili pro problémy s alkoholem, a tak se Butler definitivně rozhodl opustit práva ve prospěch herectví. Později si zahrál také postavu Marka Rentona v jevištním zpracování Trainspottingu (1996). Následovala série menších filmových rolí, přičemž debutoval filmem Mrs. Brown . Během natáčení, právě když trávil volnou chvíli se svou matkou, zachránil malého chlapce, který se topil v nedaleké řece. Za to mu byl udělen Certifikát statečnosti od Royal Humane Society.

Následovala další malá role v bondovce Zítřek nikdy neumírá a Tales of Mummy režiséra Russella Mulcahy. První velkou příležitost mu nabídl až Wes Craven ve svém Draculovi 2000. A zanedlouho následovala další velká role. Zahrál si legendárního hunského vojevůdce Attilu ve stejnojmenné televizní minisérii. Rovněž jsme ho mohli vidět ve filmech Fantom opery, Attila, 300: Bitva u Thermopyl a mnoha dalších.

James Franco-Biography

24. ledna 2008 v 15:23 | luccciáš |  James Franco
Celé jméno: James Edward Franco
Datum narození: 19. dubna 1978
Místo narození: Palo Alto, Kalifornie, USA
Znamení: Beran
Přezdívka: Ted, Teddy
Výška: 178 cm
Životopis:
Velmi talentovaný James Franco vyrůstal se svými dvěma mladšími bratry v Californii. Studoval hereckou školu a po jejím dokončení se v roce 1999 odstěhoval do Hollywoodu, kde za chvíli dostal svou první roli v seriálu Machři a šprti. Ještě ten rok debutoval malou rolí v romantické komedii Nepolíbená. Následovalo pár dalších, spíše bezvýznamných filmů (z nichž nejznámější je nevydařená teenagerovská komedie Ať to stojí, co to stojí), až koncem roku 2001 James skutečně prorazil.

Tou dobou totiž vynikajícím způsobem ztvárnil legendárního herce Jamese Deana ve stejnojmenném filmu a za svou roli si vysloužil např. Zlatý glóbus. Popularita ho neminula a dostal nabídku, která se neodmítá. Sam Raimi mu nabídl roli Harryho Osborna v adaptaci komiksového Spider-Mana. James roli přijal a udělal dobře. Spider-Man se stal megahitem, který pokořil všechny kasovní rekordy a jak z Jamese, tak z Tobeyho Maguirea (představitele pavoučího muže) a Kirsten Dunst (Mary Jane) udělal skutečné velké filmové hvězdy. V tom roce se pak James objevil ještě ve třech filmech, v dramatu Divoká krev, což bylo něco jako Dravé ryby od F. F. Coppoly z roku 1983. Po boku Roberta De Nira zazářil v kriminálním dramatu Hodina pravdy a pod režijním vedením velké hollywoodské hvězdy Nicolase Cage si zahrál v černohumorném filmu Sonny (který se v USA dočkal dosti rozporuplného přijetí). V roce 2003 se objevil ve filmu Roberta Altmana Company a zazářil v pokračování Spider-Mana. Mezi jeho další filmy patří např. historický snímek Tristan a Isolda, drama Annapolis, váleční snímek 6. batalion, krimikomedie Paint…Elisha Cuthbert-Biography

24. ledna 2008 v 15:22 | luccciáš |  Elisha Cuthbert
Celé jméno: Elisha Ann Cuthbert
Datum narození: 30. listopadu 1982
Místo narození: Calgary, Alberta, Kanada
Znamení: Střelec
Přezdívka: Leesh
Výška: 157 cm
Životopis:
Elisha se narodila roku 1982 v kanadském Calgary v provincii Alberta. Jako malá se bála mimozemšťanů a také byla velmi stydlivá a nerada se před někým z rodiny převlékala. Zhruba v šesti letech začala s modelingem, ale největší úspěch jí vynesla její chodidla, což sama považuje za legrační.

Její hereckou kariéru nastartoval naučný pořad POPULÁRNÍ MECHANIKA PRO DĚTI, který mimo jiné vysílala Česká televize. Role moderátorky v této zábavně-vzdělávací sérii dokonce vynesla Elishe pozornost bývalé americké první dámy Hillary Clintonové, která pozvala Elishu na návštěvu do Bílého domu.

Po úspěchu POPULÁRNÍ MECHANIKY přišla Elishe řada dalších nabídek, a následně se objevila v nepříliš úspěšném snímku MAXIMÁLNÍ TURBULENCE, KOUZELNÝ VÝTAH, KOMU ZŮSTANE DŮM a HODINA DUCHŮ. To nejlepší měla Elisha Cuthbert teprve před sebou. V roce 2001 si zahrála v televizním dramatu LUCKY GIRL, za který získala cenu Gemini. Režisér snímku John Fawcett prohlásil, že Elisha je jedním z nejprofesionálnějších herců, se kterými kdy pracoval.

Největší slávu ovšem této mladé talentované herečce vynesla až role Kim Bauer v seriálu 24 HODIN. Seriál získal 8 cen Emmy a Zlatý glóbus. Po velkém úspěchu 24 hodin následovala pro Elishu řada malých, v zásadě bezvýznamných rolí - v komedii MLÁDÍ V TRAPU si zahrála dívku na jednu noc. Poté se objevila v láskou nabytém snímku LÁSKA NEBESKÁ. Bohužel se jí v těchto dvou zmiňovaných komediích nedostalo náležitého prostoru, který by si určitě zasloužila. Zadostiučiněním pro Elishu byla postava Danielle, bývalá pornohvězda, snažící se začít nový a lepší život v malém americkém městečku v teenagerovské komedii SEXBOMBA OD VEDLE.