Březen 2008Autumn Reeser-Biography

30. března 2008 v 10:20 | luccciáš |  Autumn Reeser
Celé jméno: Autumn Alicia Reeser
Datum narození: 21. září 1980
Místo narození: La Jolla, California, USA
Znamení: Panna
Výška: 165 cm
Životopis:
Autumn Reeser vyrostla v Californii. Svou cestu za štěstím začala v 6-ti letech. Herectví objevila, když se dívala na ztvárnění Popelky, kde byla okouzlena představou obyčejné holky, ze které se stal někdo výjimečný. Od toho momentu začala její vlastní pohádka. Dalších deset let si vybudovala solidní základy pro její hereckou kariéru. Ve svých 7-17 letech se podílela na mnoha tamějších hudebních inscenacích zatímco podávala dobrý výkon ve škole a byla zaměstnávána mimoškolními aktivitami, jako sport nebo roztleskávačka.
Na podzim roku 1998 začala Autumn svůj první rok na divadelní škole UCLA. Další 3 roky strávila ponořená do hereckého světa, studováním divadelní historie, technickým hraním, tancováním, trénováním hlasu a pohybem. Mezitím splatila svoje účty pracováním noční směnou ve slavných Jerryho lahůdkách ve Westwoodu.

Brzo dostala role v "Star Trek: Voyager","Complete Savages", "CSI", a "Cold Chase". Nedávno pracovala na dvou nezávislých filmech. Zakončila spolupráci na filmu "Americanese", ve kterém hraje studentku univerzity šíleně zamilovanou do jejího učitele Asijských umění, a natáčí "Palo Alto", který sleduje partu univerzitních studentů, kteří se vracejí domů na Díkuvzdání. V současné době ji můžete vidět také ve 4. řadě seriálu The O.C.

Nyní žije v Hollywoodě s jejím přítelem, hercem/spisovatelem Jessem Warrenem a jejich psem Gatsbym. Ve svém volném čase ráda tančí, vaří, kreslí a chodí na party. Také je vášnivou fotografkou.


Calvin Klein-Biography

30. března 2008 v 10:19 | luccciáš |  Calvin Klein
Calvin Klein měl velmi šťastnou ruku při hledání cesty na návrhářské výslunní. Jeho talentu si všiml baron von Gunzburg, muž, který sám sebe označoval za pařížského playboye. Pod jeho patronátem se Kleinovi velmi dařilo, byl představen společenské smetánce a získával nové zakázky. Vliv barona von Gunzburga byl tak intenzivní, že Calvin Klein měl renomé ještě předtím, než oficiálně uvedl svou první džínovou kolekci. Ta mu ovšem vynesla obrovskou popularitu. Calvin Klein byl vycházející hvězdou nastupující generace hned na prvním větším New York Fashion Week své kariéry. Byl prohlášen za nového Yves Saint-Laurenta a oslavován pro své čisté linie a strohé střihy.

V roce 1973 dostal poprvé prestižní cenu Amerických módních kritiků, stejně jako ji obdržel následující tři roky za sebou. Doslova bombou se staly jeho kolekce džín. Unisexové kolekce pro muže i ženy vyvolaly pozdvižení, částečně také díky mediálním kampaním, které poutaly pozornost. Calvin Klein ve svých kampaních používá velmi mladé modely v pózách, evokujících sex a smyslnost.
V 80. letech upoutal pozornost propagací své značky nápisem na zadní kapse kalhot. Tato z dnešního pohledu samozřejmá věc způsobila poprask. Brooke Shields, v té době patnáctiletá dívka, prohlásila o jeho kalhotách: "V šatníku mám šest párů calvinek, kdyby mohly mluvit, zničilo by mě to." Mít džíny Calvin Klein bylo v 80. letech "povinností" každého moderního člověka.

Devadesátá léta byla pro Calvina Kleina ve znamení spodního prádla. Uvedl na trh vysoce úspěšnou kolekci unisexového spodního prádla a hlavně boxerky. Tato kolekce byla masivně podpořena kampaní se slavným hiphopovým zpěvákem Marky Markem, dnes známým jako Mark Wahlberg. Kampaň byla natolik úspěšná, že spodním prádlu z dílny Calvina Kleina se říká jednoduše "calvinky" - a každý hned ví, které prádlo máte zrovna na mysli.

Pro módní dům Calvin Klein vytvářeli kolekce známí designéři, jakými jsou Jil Sander, Italo Zucchelli a Romeo Gigli. Tvářemi kolekcí se stávaly slavné osobnosti, jako například již zmíněný Marky Mark nebo Kate Moss (která byla tváří parfému Obsession), Natalia Vodianova, David Beckham nebo švédský fotbalista Freddie Ljungberg.